De zoek- en boekingswidget van feratel voldoet aan de EU Accessibility Act

Met het oog op de EU Accessibility Act (EAA), die op 28 juni 2025 van kracht wordt, is het boekingsproces booking&more verder ontwikkeld en met succes getest op digitale toegankelijkheid.

In een externe audit door AccessiWay behaalde de zoek- en boekingswidget een nalevingsgraad van 91,24%, inclusief volledige naleving van alle kritieke eisen van WCAG 2.1 op niveau AA.

Wat betekent dit concreet?

De zoek- en boekingswidget van feratel is bruikbaar voor iedereen, ongeacht fysieke of technische beperkingen. Navigatie, productweergave, winkelmandje en afrekenen zijn dus toegankelijk voor iedereen.

Belangrijke informatie over de EU-toegankelijkheidswet

Bedrijven met meer dan 10 medewerkers of een jaaromzet van meer dan 2 miljoen euro zijn vanaf 28 juni 2025 wettelijk verplicht om toegankelijke digitale diensten aan te bieden. Dit geldt ook voor websites en boekingssystemen. Kleinere bedrijven zijn weliswaar niet wettelijk verplicht, maar implementatie wordt dringend aanbevolen, bijvoorbeeld om discriminatieklachten op grond van de Duitse wet inzake gelijke behandeling van personen met een handicap (BGStG) te voorkomen.

Met de zoek- en boekingswidget zijn accommodatiebedrijven optimaal voorbereid op de nieuwe wettelijke vereisten en geven ze tegelijkertijd een sterk signaal af voor digitale participatie.

26.06.2025

 

Neem vandaag nog contact met ons op.

We kijken uit naar nieuwe taken en uitdagingen!